Mikronezija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Mikronezija parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Mikronezijoje

Mikronezijos federalinės valstybės yra Okeanijos salų valstybė. Jie yra centrinėje ir rytinėje Karolinos salų dalyje, tarp Marianne salų šiaurėje, Maršalo salų ir Kiribati rytuose, Papua Naujosios Gvinėjos, Saliamono salų ir Nauru pietuose ir Palau vakaruose.

Federaciją sudarančios valstybės yra iš vakarų į rytus Yap, Chuuk, Pohnpei ir Kosrae.

Palikiras yra nedidelis miestelis, kurio savivaldybė turi apie 7 321 gyventoją ir yra Mikronezijos Federacinių Valstijų sostinė.

Pohnpei saloje įsikūręs miestas buvo sostinė nuo 1989 m., Kai jis pakeitė Koloniją.

Nuspręsti pirkti parduodamus turtus Mikronezijoje yra neįprastas, bet ne neįmanomas pasirinkimas.

Mikronezijos federalinės valstybės ir toliau yra tarp žemiausiai pasaulyje įvertintų šalių, nes jose galima investuoti į užsienio šalis. Mikronezijos Federacinių Valstijų Užsienio investicijų akto sukūrimas ir įgyvendinimas yra nacionalinės vyriausybės ir visų keturių valstijų vyriausybių atsakomybė. Procesas užsieniečiui, kuris investuoja ir nusprendžia pirkti parduodamą turtą Mikronezijoje, gali būti ilgas, brangus, painus ir gali būti keičiamas kiekvienu atveju atskirai. Nors nacionaliniai įstatymai pateikia keletą bendrų gairių, valstybių įstatymai labai skiriasi tose srityse, kuriose leidžiama investuoti į užsienį, užsienio investicijų licencijos suteikimo procese ir nuosavybės taisyklėse. Investuotojas turi įsigyti leidimą kiekvienai valstybei, kurią jis ketina verstis verslu ar pirkti nuosavybę pardavimui Mikronezijoje.

Užsienio žemės nuosavybė nėra leidžiama, o nuomos sąlygos yra kontroliuojamos tik valstybės lygmeniu. „Kosrae“ įstatymas leidžia atnaujinti 55 metų nuomos mokestį dar 55 metams, „Chuuk“ įstatymas - iki 99 metų, „Pohnpei“ - 55 metus, pratęsiamą iki 99 metų, „Yap“ - ne ilgiau kaip 100 metų, o FMV nacionalinė vyriausybė - iki iki 99 metų.

  •  
    Persikėlimas į Mikroneziją. Ekspatriata ir gyvena Mikronezijoje.

        Ieškote rojus, bet norite būti alternatyvus? Ar norite iš esmės pakeisti savo gyvenimą, bet nežinote, ar tai galėtų būti teisingas pasirinkimas? Ar pavargote nuo įprastos kasdienybės? Na, galite ramiai pailsėti, nes esate tinkama vieta! Mes „Realigro“ nusprendėme sukurti nedidelį mini gidą ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB